Team



Voorscho​​olse Educatiegroepen (Peuters)

​​Cinzia Pintus
Monica de Roo
Kevser Bagci
Irma Heusdans
Conny van Veen
Zeynep Kaya
Aicha Aissati

Groep 1/2 a​

Petra de Koning (ma/di/wo/do/vr)
Hasna Ghaleb / Johanna Bakker-van Herel(2x per maand op di /elke vrij)

Groep 1/2 b

Margo Westerveld​ (ma/di/vrij)
Annemieke Harent (wo/do)

Groep 1/2 c​

Inge Laermans (di/woe/do/vrij)
Annemieke Harent (ma)

Groep 1/2 d

Saskia Mejri (di/woe/vrij)
Eline Stijger (ma/do)

Groep 1/2 e

Ellis Prins (ma/di/do/vr)
Gürsel Seringdag (wo)

groep 1/2 f

Choumicha Ouyachou-Aazziman (ma/di/do/vrij)
Ihssan Kaddoura (wo)

​​Groep 3 a

Debby Geeratz (ma/do/vrij)
Sander Bol (ma/di/wo)

Groep 3 b

​Daphne Smits (ma t/m vr)
Janka Pierre (2 middagen)

​​Groep 4 a

Laura Vermeij (ma t/m vrij)

Groep 4 b

Ayse Kaplan (ma/di)
Martine Voorbach (woe/do/vrij)

​​Groep 5 a

Lianne Dekkers (ma t/m vrij)

Groep 5 b

Daphne Barendrecht ( ma/di/wo/vrij)
Sylvia de Kaper (do)

Groep 6 a

Margriet Lepelblad (ma t/m vrij)

Groep 6 b

Rick Hollander ( ma t/m vrij)

Groep 7 a

Samantha Haanskorf  (ma t/m vrij)

Groep 7 b​

Mariska Goedknegt (ma/di/wo/dovrij)
Emine Yener (1x per maand op maandag)

Groep 8a

Charrel Jager (ma/wo/do/vrij)
Emine Yener ( 2x per maand op ma/di)

groep 8b

Marloes Mannie ( ma/di/do)
Ilona van Kessel (wo/vrij)

Ondersteuning​

Edith Verschuur (​ma-di-do-vr)

​​Conciërge

Samira Bouzghout​ (ma/do/vr)
Ikram Ahaloui (di)
Hans van Hassel (wo)

Coördinatie VE​

Zeynep Kaya

Coördinatie groep 1 t/m 4

Eline Stijger

Coördinatie groep 5 t/m 8

​Charrel Jager ​

​IB-ers

Corinne Bleecke (di/do) groepen 6 t/m 8
Edith Verschuur (ma/di/do/vrij) groepen 3 t/m 5
Anja vd Heul​ (di/do) groepen 1 en 2
Monica de Roo peutergroepen

​​RT e.a.

Edith Verschuur​

​Gymnastiek en combinatiefunctionaris

​Wim Schotte (ma t/m vrij)
Rick van Haren (di) gymnastiek

ICT

Petra de Koning

Brede school coördinator

Sylvia de Kaper
Kees Bol

​Administratie

Olga Jansen
Arnoud Kerdel (wo) financiën

​​Directie ​

Walter Konings (dir)
Kees Bol (adj. dir)

onderwijsondersteuners:

​Isshan Kaddoura​ (ma/di/do/vrij) kleuters
Hasna Ghaleb (ma/di/do) kleuters
Stephanie Fonseca (ma/wo/do/vrij) groepen 3 en 4
Janka Pierre ( ma/di/do/vrij) groepen 3 en 4
Petra Hasenbroek ( ma t/m vrij) groepen 3 t/m 6
Radia Aissati (ma/di/do/vrij)  groepen 7 en 8

logopedie

Els ten Bensel

gezinsspecialist

Kelly Schrauwers

Onderwijs dat past

Celine Nijenhuis